فروشگاه رزتا

ادویه و چاشنی ، سردی و گرمی ( دو کتاب 72 دقیقه ای در یک جلد )

دو کتاب 72 دقیقه ای در یک جلد مجموعه کتاب های 72 دقیقه ای مجموعه ای متفاوت به منظور یادگیری مهارت های مختلف در تمامی زمینه ها می باشد ، امید است یاری گر شما هموطن عزیز در تمام مراحل زندگیتان باشد .

قیمت : 10,000 تومان
افزودن به سبد خرید

دو کتاب 72 دقیقه ای در یک جلد  
مجموعه کتاب های 72 دقیقه ای مجموعه ای متفاوت به منظور یادگیری مهارت های مختلف در تمامی زمینه ها می باشد ، امید است یاری گر شما هموطن عزیز در تمام مراحل زندگیتان باشد .

سردی و گرمی

دراین کتاب شما با انواع خوراکیها ، غذاها و طبع و مزاج آنها آشنا می شوید و می توانید مطابق با طبع و مزاج خود بهتری استفاده را از آنها ببرید و از بدن خود در برابر بیماریها محافظت کنید .

تالیف : آمنه محمود آبادی             
تصحیح و ویرایش :طاهره سلیمی  
ناشر : ابتکار دانش
قطع کتاب : رقعی انگلیسی
نوع جلد : شمیز
تعداد صفحه : 72
شابک : 3-411-297-111-600-978
‏نوبت چاپ : 1395

ادویه و چاشنی 

امروزه همه می دانیم که برای تهیه ی یک غذای خوشمزه و مطبوع ، موادی لازم است که به غذا افزوده شود تا آن را معطر ، خوش رنگ و لعاب و لذیذ کند.
ادویه ها و چاشنی ها از جمله موادی هستند که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند . آن ها علاوه بر مزه دار کردن غذا ، در  زمینه درمان نیز اثرات شگفت انگیزی دارند .
در این کتاب سعی شده شما را با انواع ادویه ها ، چاشنی ها ، خواص ، مضرات و موارد استفاده ی آن ها آشنا نماید تا پیوسته غذایی لذیذ و خوش طعم به مذاقتان خوش آید .

تالیف : مریم عزیزی         
محققان : مریم احمد پور  
ناشر : ابتکار دانش
قطع کتاب : رقعی انگلیسی
نوع جلد : شمیز
تعداد صفحه : 72
شابک : 0-144-111-600-978
‏نوبت چاپ : 1395

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.