فروشگاه رزتا

لباس خواب ( بادی ) فانتزی 4121 برند lovely-kit (رنگ سفید)

فقط رنگ سفید این لباس موجود می باشد لباس خواب (بادی ) فانتزی برند Lovely-kit که برند ژاپن می باشد و ساخت کشور چین است . جنس این لباس پلی استر می باشد سایز این لباس فری سایز است مناسب برای کادوی ولنتاین ،سپندارمذگان ، یلدا و اعیاد دیگر

*
فیلد هایی که با * مشخص شده اند الزامی است.
52,000 تومان
قیمت : 46,800 تومان
افزودن به سبد خرید
10%تخفیف

فقط رنگ سفید این لباس موجود می باشد 

لباس خواب (بادی ) فانتزی برند Lovely-kit که برند ژاپن می باشد و ساخت کشور چین است .
جنس این لباس پلی استر می باشد 
سایز این لباس فری سایز است 
مناسب برای کادوی ولنتاین ،سپندارمذگان ، یلدا و اعیاد دیگر

درباره جنس پلی استر :

​پلی استر پارچه ای با الیاف مصنوعی می باشد که جایگزین پارچه های پنبه ای و نخی طبیعی شده است . مزیت این نوع پارچه ها استحکام مناسب آنها می باشد .
الیاف به کار رفته در این پارچه بسیار سبک بوده و رنگ پذیری بالایی دارد. این نوع پارچه را می توان به دفعات شست و دوباره استفاده کرد .
شست و شوی این نوع پارچه مخصوصا چون درصد بالایی از پلی استر را داراست بسیار آسان هست ولی چند نکته ای وجود دارد اینکه اگر از ماشین لباسشویی برای شستن استفاده میکنید از یک نرم کننده نیز استفاده کنید تا الکتریسیته ساکن این پارچه را بکاهد و نکته ی دیگر اینکه بسیار مناسب تر است که این نوع پارچه در دمای پایین خشک شود . تا آنجا که میشود از اتوکشیدن به این نوع پارچه صرف نظر کنید مگر در صورت نیاز با احتیاط فراوان و در دمای پایین اتو و با استفاده از پارچه ای میان اتو و لباس این کار را انجام دهید .

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.